Harika çalışanlar Harika bir yazılımı hak ediyorlar

İşinizi geliştirmek için ihtiyaç duyacağınız her şey tek platformda.
entegre uygulamalar,kolay arayüzü ve milyonlarca mutlu kullanıcı.

Şimdi - Testediniz
Odoo - Project Uygulaması - Görev Paneli

Her ihtiyaç içinbir uygulama

Odoo

Daha fazla can sıkıcı entegrasyonlar yok.

If you have individual software solutions that work, but don't talk to each other, you are probably entering things more than once and missing a comprehensive overview of what's going on.

Between the Odoo apps and the tens of thousands of Community apps, there is something to help address all of your business needs in a single, cost-effective and modular solution: no more work to get different technology cooperating.

Odoo apps are perfectly integrated with each other, allowing you to fully automate your business processes and reap the savings and benefits.

“14 farklı uygulamayı kullanmaktan vazgeçtik ve bir gecede karlılığımızı %10 artırdık.”

Marc Peeters, Otomasyon Bölümü Genel Müdürü

Eşsiz bir teklif

Birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi için ihtiyacınız olan her şey.

Uygulama ailemiz sorunsuz bir şekilde birlikte çalışarak size yaptığınız her şeyi otomatikleştirme ve takip etme yeteneği sunar - merkezileştirilmiş, çevrimiçi ve herhangi bir cihazla her yerden erişilebilir.

Odoo'nun açık kaynak geliştirme modeli dünyanın en büyük tamamen entegre iş uygulamaları ekosistemini oluşturmak için binlerce geliştiriciden ve iş uzmanından yararlanmamıza olanak sağlar.

Modern ve zarif teknik tasarımıyla Odoo'nun çerçevesi benzersizdir. Bize ve topluluk geliştiricilerimize, tüm uygulamalarda ölçeklenen birinci sınıf kullanılabilirliksağlamamıza olanak tanır.

Odoo'da yapılan kullanılabilirlik iyileştirmeleri, tamamen bütünleştirilmiş uygulamalarımızın tümüne otomatik olarak uygulanacaktır.

Son olarak, düzenli yıllık sürümlerle Odoo, diğer tüm çözümlerden çok daha hızlı gelişir.

Odoo Karşılaştırması - Oracle, SAP, Microsoft Dynamics, NetSuite, vb. yazılımlarla Odoo'nun kullanım kolaylığı ve iş kapsamı alanlarında karşılaştırılması

Büyüme potansiyelinizi Keşfedin